SCM5B30-04
SCM5B30
SCM5B30-04 Hakkında
SCM5B30-04, Dataforth tarafından üretilen dar bant genişliğine sahip voltaj giriş modülüdür. General purpose amplifier olarak tasarlanmış bu modül, analog voltaj sinyallerini işlemek için kullanılır. Surface mount tipi paketlemesiyle PCB tasarımlarına doğrudan entegrasyona uygun olup, endüstriyel ölçüm ve kontrol sistemlerinde, veri toplama üniteleri ile otomasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 4.75V ~ 5.25V beslenme voltajında çalışan cihaz, 30 mA akım tüketimi ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar.
Amplifier Type General Purpose
Current - Supply 30 mA
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output Type Analog
Part Status Active
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V