SCDA120-XSC05DC
PRESSURE SENSOR
Paket/Kılıf
4-SIP Module
Seri / Aile Numarası
SCDA120
SCDA120-XSC05DC Hakkında
SCDA120-XSC05DC, Honeywell Sensing and Productivity Solutions tarafından üretilen bir basınç sensörü transdüseridir. Wheatstone Bridge çıkış tipine sahip bu komponent, vakum basınç ölçümleri için tasarlanmıştır. 15 PSI (103.42 kPa) maksimum basınç kapasitesi ve ±1% hassasiyet ile çalışır. 3V ile 16V arasında besleme gerilimine uyumlu olan sensör, 57-63 mV çıkış aralığında 12V nominal işletme koşullarında çalışır. -25°C ile 85°C geniş sıcaklık aralığında güvenilir ölçüm sağlayan SCDA120-XSC05DC, 4-SIP modül paketlemesinde sunulur ve DİY projelerinden endüstriyel uygulamalara kadar çeşitli elektronik cihazlarda kullanılabilir. PC pin terminasyon stili ile PCB'ye doğrudan monte edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±1%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 15PSI (103.42kPa)
Operating Pressure 5PSI (34.47kPa)
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Output 57 mV ~ 63 mV (12V)
Output Type Wheatstone Bridge
Package / Case 4-SIP Module
Part Status Obsolete
Port Style No Port
Pressure Type Vacuum
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 3V ~ 16V