SCA114T-D10FA
SENSOR INCLINOMETER MODULE
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
SCA114T
SCA114T-D10FA Hakkında
SCA114T-D10FA, Murata Electronics tarafından üretilen analog çıkışlı eğim ölçer sensör modülüdür. X veya Y ekseninde ±8° eğim ölçümü yapmak için tasarlanmıştır. 1Hz bandwidth'e sahip olan bu sensör, 10V-36V çalışma voltajı aralığında 4-20mA akım çıkışı üretir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen modül, endüstriyel otomasyon, robotik, yapı makineleri ve mobil iş makinelerinde eğim/tavız ölçümü uygulamalarında kullanılır. Modül paketinde sunulan cihaz, kurulu entegre algılayıcı ve sinyal işleme devresi içerir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Axis X or Y
Bandwidth 1Hz
Interface Analog
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Output Type Current
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Sensitivity ±8mA/FS
Voltage Rating 10 V ~ 36 V