SBYV27-200-E3/54
DIODE GEN PURP 200V 2A DO204AC
Seri / Aile Numarası
SBYV27-200
SBYV27-200-E3/54 Hakkında
SBYV27-200-E3/54, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı fast recovery diyottur. 200V ters voltaj ve 2A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 15 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. DO-204AC (DO-15) axial paketinde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, invertörler, anahtarlama devreleri ve elektriksel enerji yönetimi sistemlerinde rectification ve free-wheeling diyot olarak uygulanır. -55°C ile 150°C arasında çalışmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 15 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AC (DO-15)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.07 V @ 3 A