SBYV27-150-E3/54
DIODE GEN PURP 150V 2A DO204AC
Seri / Aile Numarası
SBYV27-150
SBYV27-150-E3/54 Hakkında
SBYV27-150-E3/54, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı hızlı recovery diyottur. 150V maksimum reverse voltaj ve 2A ortalama doğrultulu akım kapasitesine sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 15 ns reverse recovery time ile sahip olan diyot, yüksek frekans uygulamalarında etkili çalışır. DO-204AC (DO-15) axial paket ile through-hole montajı destekler. -55°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, 1.07V forward voltaj düşüşü sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 150 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 15 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AC (DO-15)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.07 V @ 3 A