SBRT5A50SAF-13
DIODE SBR 50V 5A SMAFLAT
Paket/Kılıf
DO-221AC
Seri / Aile Numarası
SBRT5A50SAF
SBRT5A50SAF-13 Hakkında
SBRT5A50SAF-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot türü bir doğrultucu diyottur. 50V DC reverse voltaj ve 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 530 mV'luk ileri voltaj düşüşü (5A'de) ile verimli güç dönüştürme sağlar. Surface mount SMAF (DO-221AC) paketine sahip bu bileşen, anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, LED sürücüleri ve düşük voltaj doğrultucu uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 50 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMAF
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 5 A