SBRT3M60P1-7
DIODE SBR 60V 3A POWERDI123
Paket/Kılıf
POWERDI®123
Seri / Aile Numarası
SBRT3M60P1
SBRT3M60P1-7 Hakkında
SBRT3M60P1-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 60V 3A kapasiteli Super Barrier diyottur. POWERDI®123 paket tipinde surface mount teknolojisi ile tasarlanmıştır. Forward gerilim maksimum 590 mV @ 3A olup, 60V reverse gerilimde 100 µA reverse leakage akımına sahiptir. Doğrultucu uygulamalarında, anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılan bu diyot, -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Standard recovery özelliği ile 500ns üstü kurtarma süresi ve 200mA üstü kurtarma akımına tanımlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case POWERDI®123
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 123
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 590 mV @ 3 A