SBRT30U45CTFP
DIODE SBR ARRAY 45V 15A ITO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBRT30U45CT
SBRT30U45CTFP Hakkında
SBRT30U45CTFP, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, 1 çift ortak katot konfigürasyonuna sahiptir. Maksimum 45V ters voltaj ve 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, motor kontrolü ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma işlemlerinde kullanılır. Düşük forward voltajı (500mV @ 15A) ve standart recovery hızı (>500ns) ile verimli enerji dönüşümü sağlar. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen yalıtılmış tabela ile montaj için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 15 A