SBRT30A60CTFP
DIODE SBR ARRAY 60V 15A ITO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBRT30A60C
SBRT30A60CTFP Hakkında
SBRT30A60CTFP, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab paketinde sunulan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahip iki doğrultucu diyotu içerir. 60V ters gerilim kapasitesi ve diyot başına 15A ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanmıştır. Forward gerilimi 560mV @ 15A'de 60V ters gerilimde 400µA ters akım karakteristiğine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir. Endüstriyel güç kaynakları, AC/DC konverterleri ve doğrultucu uygulamalarında kullanılır. Standart recovery hızına sahip olup >500ns recovery time ve >200mA Io koşullarında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 15 A