SBRT20U60SP5-13
DIODE SBR 60V 20A POWRDI5
Paket/Kılıf
PowerDI™ 5
Seri / Aile Numarası
SBRT20U60SP5
SBRT20U60SP5-13 Hakkında
SBRT20U60SP5-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 60V/20A kapasiteli Super Barrier diyottur. PowerDI™ 5 yüzey montajlı (SMD) paketinde sunulan bu doğrultma diyotu, 530mV ileri gerilim düşüşü ve 400µA ters sızıntı akımı özellikleriyle çalışır. -55°C ile +150°C arasında stabil işletim sunacak şekilde tasarlanmıştır. Güç kaynağı devreleri, anahtarlamalı regülatörler ve PFC (Power Factor Correction) uygulamalarında kullanılan bu diyot, hızlı anahtarlama ve düşük ön gerilim kaybı sunan Super Barrier teknolojisine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 µA @ 60 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 20 A