SBRT20U60CTFP
DIODE ARRAY SCHOTTKY
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBRT20U60CTFP
SBRT20U60CTFP Hakkında
SBRT20U60CTFP, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyot dizisidir. 1 pair common cathode konfigürasyonuna sahip bu bileşen, 10A ortalama doğrultulmuş akım ve 60V maksimum ters gerilim için tasarlanmıştır. 510mV maksimum ileri gerilim düşüşü ile düşük kayıp doğrultama işlemi sağlar. TO-220-3 Full Pack izole tab pakete montaj yapılır. -55°C ile 150°C arasında çalışır. Güç kaynakları, invertör devreleri, elektrik beslemesi sistemleri ve yüksek akım doğrultama uygulamalarında kullanılır. Standard recovery karakteristiğine (>500ns) sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 510 mV @ 10 A