SBRT20U45CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
SBRT20U45CT
SBRT20U45CT Hakkında
SBRT20U45CT, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış olup, diode başına 10A ortalama doğrultulmuş akım sağlar. 45V maksimum ters gerilim ile çalışabilen bu bileşen, 470mV ila 10A'de ileri gerilim düşüşüne sahiptir. Ters sızıntı akımı 45V'de 400µA'dir. Through Hole montajı için TO-220-3 paketi ile sunulan komponent, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Standard Recovery hızı >500ns, >200mA'dir. Güç kaynakları, konverterler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. Ürün tüketici tarafından kullanılamaz.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 470 mV @ 10 A