SBRT20U100CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
SBRT20U100CT
SBRT20U100CT Hakkında
SBRT20U100CT, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyot dizisidir. 1 çift ortak katot konfigürasyonunda tasarlanmış bu bileşen, 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 100V maksimum ters gerilim ile çalışabilen diyotlar, 690mV forward voltaj değerine (10A'da) sahiptir. TO-263 (D²Pak) yüzey montajlı paket ile sunulan bu diyot dizisi, güç kaynakları, konvertörler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bileşen, 100V'ta 300µA ters sızıntı akımına sahiptir. Standard recovery hızına sahip olan diyotlar, yüksek frekanslı doğrultma devreleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 690 mV @ 10 A