SBRT20S100CTB-13
DIODE ARRAY SCHOTTKY TO263
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
SBRT20S100CTB
SBRT20S100CTB-13 Hakkında
SBRT20S100CTB-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyot dizisidir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı pakete sahip bu bileşen, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda iki diyotu içerir. Her bir diyot 10A ortalama doğrultulmuş akımda çalışabilir ve maksimum 100V ters gerilim dayanımına sahiptir. Forward gerilim 800mV'de 10A akımda ölçülmüştür. -55°C ile 175°C arasında çalışan bu komponen, anahtarlama kaynakları, güç yönetimi devreleri, invertör uygulamaları ve güç sağlayıcı modüllerinde yer alır. 150µA @ 100V ters kaçak akımı ve >500ns recovery time özelliklerine sahiptir. Bileşenin durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 10 A