SBRT15U50SP5-7D
DIODE SBR 50V 15A POWERDI5
Seri / Aile Numarası
SBRT15U50SP5
SBRT15U50SP5-7D Hakkında
SBRT15U50SP5-7D, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot teknolojisine dayalı bir güç doğrultucu diyotudur. 50V ters voltaj (Vr) ve 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile AC/DC dönüştürücülerde, anahtarlama güç kaynakları (SMPS) ve ağır akım uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. PowerDI™ 5 yüzey montaj paketinde sunulan bileşen, 470 mV düşük ileri voltaj düşüşü ve 500 µA ters kaçak akımı özellikleriyle verimli doğrultma işlemi sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 50 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 470 mV @ 15 A