SBRT15M50SP5-7
DIODE ARRAY SCHOTTKY
Seri / Aile Numarası
SBRT15M50SP5
SBRT15M50SP5-7 Hakkında
SBRT15M50SP5-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyot dizisidir. PowerDI™ 5 paketinde surface mount uygulamalar için tasarlanmıştır. 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 50V maksimum ters gerilim ile güç dönüştürme, anahtarlama ve AC-DC doğrultma uygulamalarında kullanılır. 520mV maksimum ileri gerilim düşüşü ve düşük ters sızıntı akımı (150µA @ 50V) ile verimli çalışma sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Standart iyileştirme hızı özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 50 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 520 mV @ 15 A