SBRT15M50SP5-13D
DIODE ARRAY SCHOTTKY
Seri / Aile Numarası
SBRT15M50SP5
SBRT15M50SP5-13D Hakkında
SBRT15M50SP5-13D, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyot dizisidir. Surface mount PowerDI™ 5 paketinde sunulan bu komponent, 15A ortalama doğrultulmuş akım ve 50V DC ters voltaj derecelendirmesine sahiptir. Forward voltajı 15A'de maksimum 520 mV olan bu diyot, düşük voltaj düşüşü nedeniyle anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek akımlı doğrultucu uygulamalarında tercih edilir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen komponent, ters sızıntı akımı 50V'de 150 µA'dir. Standard recovery kategorisinde yer alan bu diyot, 500ns üzeri recovery time'a ve 200mA üzeri akımlarda çalışmak için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 50 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 520 mV @ 15 A