SBRT15M50AP5-7
DIODE SBR 50V 15A POWERDI5
Seri / Aile Numarası
SBRT15M50AP5
SBRT15M50AP5-7 Hakkında
SBRT15M50AP5-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyotudur. 50V ters voltaj ve 15A ortalama doğrultma akımı kapasitesiyle tasarlanmıştır. PowerDI™ 5 yüzey montajlı paket ile kompakt uygulamalar için uygundur. Düşük forward voltage düşüşü (540 mV @ 15A) ile güç kaybını minimize eder. Anahtarlama güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, invertörler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Standart kurtarma hızına (>500ns) sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 50 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 540 mV @ 15 A