SBRT15M50AP5-13D
DIODE SBR 50V 15A POWERDI5
Seri / Aile Numarası
SBRT15M50AP5
SBRT15M50AP5-13D Hakkında
SBRT15M50AP5-13D, Diodes Incorporated tarafından üretilen 50V/15A kapasiteli Super Barrier Schottky diyotudur. PowerDI™ 5 yüzey montajlı kasa ile tasarlanmış bu bileşen, düşük ileri gerilim düşüşü (540 mV @ 15A) ve düşük geri sızıntı akımı (150 µA @ 50V) karakteristikleri ile AC-DC güç düzeltme, anahtarlamalı güç kaynakları ve ters akım koruması uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, 500ns'den büyük kurtarma süresine sahiptir. Düşük ısı kayıpları ve verimli doğrultma işlemi için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 50 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 540 mV @ 15 A