SBRT05U20LP-7B
DIODE SBR X1-DFN1006-2
Seri / Aile Numarası
SBRT05U20LP
SBRT05U20LP-7B Hakkında
SBRT05U20LP-7B, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier doğrultucu diyottur. 20V reverse voltage ve 500mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 0402 (1006 Metric) yüzey montaj paketinde sunulan bu diyot, hızlı kurtarma özelliği (trr: 6 ns) ile düşük forward voltaj düşüşü (390 mV @ 500 mA) sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Düşük kapasitans (14 pF @ 20V, 1MHz) ve minimum reverse leakage akımı (50 µA @ 20V) özellikleriyle güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve anahtarlama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 14pF @ 20V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 500mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 20 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case 0402 (1006 Metric)
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 6 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package X1-DFN1006-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 390 mV @ 500 mA