SBRS81100T3G
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
DO-214AA
Seri / Aile Numarası
SBRS81100T
SBRS81100T3G Hakkında
SBRS81100T3G, onsemi tarafından üretilen 100V 1A kapasiteli Schottky doğrultma diyodudur. SMB (DO-214AA) yüzey montajlı paket ile sunulan bu komponent, düşük forward voltaj düşümü (750mV @1A) ve hızlı recovery zamanı (≤500ns) özellikleri ile güç kaynakları, DC-DC konvertörleri, anahtarlama devreleri ve ters polarite koruması uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışan komponen, maksimum 500µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AA, SMB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 1 A