SBR8U60P5-13D
SUPER BARRIER RECTIFIER PDI5
Seri / Aile Numarası
SBR8U60P5
SBR8U60P5-13D Hakkında
SBR8U60P5-13D, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Rectifier diyottur. PowerDI™ 5 yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, ortalama 8A doğrultulmuş akım kapasitesine ve 60V maksimum ters gerilim (Vr) değerine sahiptir. 530mV ileri gerilim düşümü (Vf) ile düşük enerji kaybı sağlar. -65°C ile +150°C arasında çalışabilen bu diyot, standart geri kazanım hızına (>500ns) ve 600µA ters sızıntı akımına sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, motor sürücüleri ve endüstriyel elektrik uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 600 µA @ 60 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 8 A