SBR8E60P5-13
DIODE ARRY SBR 60V 8A POWERDI5
Seri / Aile Numarası
SBR8E60P5
SBR8E60P5-13 Hakkında
SBR8E60P5-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. PowerDI™ 5 yüzey montajlı pakette sunulan bu komponent, 8A ortalama doğrultma akımı ve 60V ters gerilim derecelendirmesine sahiptir. 530 mV maksimum ileri gerilim düşümü (8A'de) ve 580 µA ters sızıntı akımı (60V'de) ile karakterize edilir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Standard recovery hızında (>500ns, >200mA) işlem yapan bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, invertörler ve motor sürücüleri gibi doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 580 µA @ 60 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 8 A