SBR8E45P5-7D
DIODE RECT SBR 45V 8A POWERDI5
Seri / Aile Numarası
SBR8E45P
SBR8E45P5-7D Hakkında
SBR8E45P5-7D, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier doğrultma diyotudur. 45V DC ters gerilim ve 8A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, PowerDI™ 5 yüzey montajlı paketinde sunulmaktadır. 510 mV ileri voltaj düşüşü (8A'de) ve 350 µA ters kaçak akımı özellikleriyle verimsiz güç kaybını minimize eder. -55°C ile +150°C arasında güvenilir çalışma sağlar. Güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygundur. Standard recovery sürekli çalışma için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 350 µA @ 45 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 510 mV @ 8 A