SBR8E45P5-7
DIODE RECT SBR 45V 8A POWERDI5
Seri / Aile Numarası
SBR8E45P5
SBR8E45P5-7 Hakkında
SBR8E45P5-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 45V 8A kapasiteli Super Barrier doğrultucu diyottur. PowerDI™ 5 yüzey montajlı paketinde sunulan bu komponent, 510 mV forward voltaj değerine sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışan bileşen, 350 µA reverse leakage akımı karakteristiğine ve standart recovery hızına sahiptir. AC/DC güç kaynakları, şarj cihazları ve inverter uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 350 µA @ 45 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 510 mV @ 8 A