SBR6100CTL-13
DIODE ARRAY SBR 100V 3A TO252
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
SBR6100CTL
SBR6100CTL-13 Hakkında
SBR6100CTL-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot array bileşenidir. TO-252-3 DPak yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, 100V ters voltaj ve 6A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle çalışır. Ortak katot konfigürasyonundaki diyot çiftinden oluşan SBR6100CTL-13, 3A'da maksimum 740mV ileri voltajı ile karakterizedir. -65°C ile +150°C arasında çalışabilen bu bileşen, anahtarlama kaynakları, adaptörler, LED güç kaynakları ve AC/DC dönüştürücülerde uygulanır. Standart kurtarma hızı özellikleri ile enerji verimliliği sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 6A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 740 mV @ 3 A