SBR5E60P5-13
DIODE SBR 60V 5A POWERDI5
Seri / Aile Numarası
SBR5E60P5
SBR5E60P5-13 Hakkında
SBR5E60P5-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 60V/5A Super Barrier doğrultma diyodudur. PowerDI™ 5 yüzey montajlı paket ile sunulan bu diyot, 520 mV maksimum ileri gerilim düşüşü (5A'de) ve 220 µA ters sızıntı akımı özelliklerine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışan bileşen, standart hızda iyileşme karakteristiğine (500ns'den fazla) sahip olup, anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 220 µA @ 60 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 520 mV @ 5 A