SBR4U130LP-7
DIODE SBR 130V 4A 8DFN
Paket/Kılıf
U-DFN3030-8
Seri / Aile Numarası
SBR4U130LP
SBR4U130LP-7 Hakkında
SBR4U130LP-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 130V 4A kapasiteli Super Barrier doğrultucu diyottur. Surface mount 8-PowerUDFN paketinde sunulan bu bileşen, fast recovery teknolojisi ile 500ns'den daha kısa anahtarlama süresine sahiptir. 750 mV forward voltage ile düşük güç kaybı sağlar ve -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. AC-DC güç kaynakları, LED sürücüler, indüktif yük uygulamaları ve RF yönlendirme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 4A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 130 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case 8-PowerUDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package U-DFN3030-8
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 130 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 4 A