SBR40U60CTE
DIODE ARRAY SBR 60V 20A TO262
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
SBR40U60CTE
SBR40U60CTE Hakkında
SBR40U60CTE, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. TO-262-3 paketinde sunulan bu bileşen, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonuna sahip olup, 60V ters voltaj ve diode başına 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 20A'de maksimum 600mV olup, ters sızıntı akımı 60V'de 500µA'dir. Çalışma sıcaklığı aralığı -65°C ile 150°C arasında değişmektedir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu diyot dizisi, Through Hole montaj tipine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-262
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 20 A