SBR40U100CT-G
DIODE ARRAY SBR 100V 20A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
SBR40U100CT
SBR40U100CT-G Hakkında
SBR40U100CT-G, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizi bileşenidir. Ortak katot konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu komponent, 100V ters gerilime ve 40A ortalama doğrultulmuş akıma kadar dayanabilir. TO-220-3 paketinde sunulan bileşen, through-hole montajı destekler. 20A'de maksimum 720mV forward voltaj düşümü ile karakterize edilir. -65°C ile 150°C arasında çalışma alanına sahip olan SBR40U100CT-G, güç kaynakları, batarya şarj devreleri ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 720 mV @ 20 A