SBR3U60SA-13
DIODE SBR 60V 3A SMA
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
SBR3U60SA
SBR3U60SA-13 Hakkında
SBR3U60SA-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 60V 3A kapasiteli Super Barrier diyottur. SMA (DO-214AC) yüzey montaj paketinde sunulan bu doğrultucu diyot, 650 mV forward voltaj düşümü ve 100 µA reverse leakage akımı ile karakterize edilir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu bileşen, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve tüketici elektronikleri uygulamalarında doğrultma işlevinde kullanılır. Standard recovery süresine sahip olan SBR3U60SA, schottky diyot avantajları ile düşük forward voltaj kaybı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 650 mV @ 3 A