SBR3U60P5Q-7D
DIODE SBR 60V 3A POWERDI5
Seri / Aile Numarası
SBR3U60P5Q
SBR3U60P5Q-7D Hakkında
SBR3U60P5Q-7D, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot türü doğrultucu komponenttir. 60V reverse voltaj kapasitesi ve 3A ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanmıştır. PowerDI™ 5 yüzey montajlı paket ile sunulan bu diyot, 620mV maksimum ileri gerilim düşüşü ve 100µA @ 60V ters sızıntı akımı özelliklerine sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan komponent, güç kaynakları, AC-DC konverterleri, motor kontrolü ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Standard recovery hızı 500ns üstüdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 3 A