SBR3U60P5Q-13D
DIODE SBR 60V 3A POWERDI5
Seri / Aile Numarası
SBR3U60P5Q
SBR3U60P5Q-13D Hakkında
SBR3U60P5Q-13D, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyottur. 60V ters gerilim sınırlaması ile 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu komponent, düşük forward voltaj kaybı (620mV @ 3A) ile yüksek verimlilik sağlar. PowerDI™ 5 yüzey montajlı paket içinde sunulan ürün, anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışma jüksek sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 3 A