SBR3U60P5-7D
DIODE SBR 60V 3A PDI5
Seri / Aile Numarası
SBR3U60P5
SBR3U60P5-7D Hakkında
SBR3U60P5-7D, Diodes Incorporated tarafından üretilen 60V 3A kapasiteli Super Barrier diyottur. PowerDI™ 5 yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 600mV forward voltage'da çalışır ve 60µA reverse leakage akımına sahiptir. -55°C ile +175°C arasında işletim sıcaklığında çalışan bu diyot, standart hızda (<500ns) iyileşme zamanı gösterir. Elektronik devrelerde AC/DC dönüştürme, güç kaynakları, switchmode power supplies (SMPS) ve ters polarite koruması gibi uygulamalarda kullanılır. 110pF kapasitansl değeri 1MHz'de ölçülmüştür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 110pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 60 µA @ 60 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case PowerDI™ 5
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 5
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 3 A