SBR3U20SA-13
DIODE SBR 20V 3A SMA
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
SBR3U20SA
SBR3U20SA-13 Hakkında
SBR3U20SA-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot teknolojisine sahip bir yüksek hızlı doğrultucu diyottur. 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 20V ters voltaj ile DC güç kaynakları, anahtarlı güç kaynakları (SMPS), AC/DC konvertörleri ve benzer uygulamalarda kullanılır. Fast Recovery özelliğine (≤500ns) sahip olan bu bileşen, düşük ön kapanım voltajı (390mV @ 3A) sayesinde enerji verimliliği gerektiren devrelerde tercih edilir. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı pakete sahip olup, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 20 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 390 mV @ 3 A