SBR30E45CT
DIODE ARRAY SBR 45V TO220AB 50PC
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
SBR30E45CT
SBR30E45CT Hakkında
SBR30E45CT, Diodes Incorporated tarafından üretilen super barrier diyot dizisidir. Ortak katot yapılandırması ile 1 çift diyot içeren bu bileşen, TO-220-3 paketinde sunulmaktadır. 45V ters gerilim ve diyot başına 15A ortalama doğrultulanmış akım kapasitesine sahiptir. Düşük ileri gerilim düşüşü (550mV @ 15A) ile enerji verimliliği sağlar. Geniş çalışma sıcaklık aralığında (-65°C ~ 150°C) güvenli işlem yapabilir. Güç kaynakları, şarj kontrol devreleri ve enerji yönetimi uygulamalarında kullanılan bir diyot dizisidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 480 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 15 A