SBR30A40CTFP
DIODE ARRAY SBR 40V 15A ITO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBR30A40CTFP
SBR30A40CTFP Hakkında
SBR30A40CTFP, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab paketinde sunulan bu bileşen, 1 çift ortak katot (1 Pair Common Cathode) konfigürasyonuna sahiptir. Her bir diyot 15A ortalama doğrultulanmış akım kapasitesine ve 40V ters gerilim derecelemesine sahiptir. Hızlı geri kazanma özelliği (≤500ns) ile özelliklenen bu ürün, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 500mV forward voltage @ 15A ile tasarlanmış olan SBR30A40CTFP, AC/DC dönüştürme uygulamaları, anahtarlama güç kaynakları ve düşük gerilim doğrultma devreleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 40 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 15 A