SBR30A120CTFP-JT
DIODE ARRAY SCHOTTKY
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBR30A120CTFP
SBR30A120CTFP-JT Hakkında
SBR30A120CTFP-JT, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyot array'idir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda sunulan bu bileşen, 15A ortalama düzeltilmiş akım ve 120V maksimum ters voltaj kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 15A'de 830mV olan diyot, TO-220-3 yalıtılmış tab paketinde gelmektedir. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, DC-DC konverterler, motorlar ve oto elektrik uygulamalarında doğrultucu olarak kullanılır. Standard recovery karakteristiği (>500ns, >200mA) ve düşük ters sızıntı akımı (100µA @ 120V) sayesinde verimli enerji dönüşümü sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 120 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 830 mV @ 15 A