SBR30A100CTE-G
DIODE SBR 15A 100V TO262
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
SBR30A100CTE
SBR30A100CTE-G Hakkında
SBR30A100CTE-G, Diodes Incorporated tarafından üretilen 15A 100V Super Barrier diyot dizisidir. TO-262-3 (I²Pak) paketinde sunulan bu komponent, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda iki diyodu içerir. Forward voltajı 15A akımda maksimum 800 mV olan bu doğrultucu diyotu, anahtarlama güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. 100µA ters sızıntı akımı ve -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ile geniş endüstriyel uygulamalara uygun tasarlanmıştır. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-262
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 15 A