SBR30A100CTB-13-G
DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO263
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
SBR30A100CTB
SBR30A100CTB-13-G Hakkında
SBR30A100CTB-13-G, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. TO-263 (D²Pak) paketinde sunulan bu komponent, 100V ters voltaj kapasitesine sahip ve her diyotta 15A ortalama doğrultulmuş akım sağlayabilir. 850mV maksimum forward voltajı ile verimli güç uygulamalarında kullanılır. Common cathode konfigürasyonundaki diyot çiftini içerir. AC-DC adaptörler, şarj devreleri, güç kaynakları ve LED sürücüleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 15 A