SBR30A100CTB
DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO263
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
SBR30A100CTB
SBR30A100CTB Hakkında
SBR30A100CTB, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier doğrultucu diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda bir çift diyot içerir ve 100V ters voltaj kapasitesi ile 15A ortalama doğrultulmuş akım sağlar. TO-263-3 (D²Pak) surface mount paketinde sunulan bu bileşen, 850mV maksimum forward voltaj ve ≤500ns fast recovery hızı ile karakterizedir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Anahtarlama güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler, invertörler ve ağır akım uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Ters kaçak akımı 100V'de 100µA ile sınırlıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 15 A