SBR30100CTFP-G
DIODE ARRAY SCHOTTKY
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBR30100CTFP
SBR30100CTFP-G Hakkında
SBR30100CTFP-G, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyot dizisidir. 1 çift common cathode konfigürasyonuna sahip bu bileşen, 100V reverse voltage ve diode başına 15A average rectified current kapasitesine sahiptir. Forward voltage 850mV (15A'de), reverse leakage ise 100V'de 100µA'dır. TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab paketinde sunulan komponent, -65°C ile 175°C arasında çalışır. Standard recovery özelliğine sahip olup, güç kaynakları, converter ve rectifier uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 15 A