SBR30100CTFP
DIODE ARRAY SBR 100V 15A ITO220
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBR30100CT
SBR30100CTFP Hakkında
SBR30100CTFP, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 çift ortak katot (Common Cathode) konfigürasyonuna sahiptir. Diyot, 15A ortalama doğrultulmuş akım ve 100V maksimum ters voltaj kapasitesine sahiptir. 850mV ileriye doğru gerilim düşümü (15A'de) karakteristik olarak belirtilmiştir. Fast Recovery teknolojisi sayesinde 500ns'den küçük recovery süresi sağlayan bu komponent, anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüleri ve endüstriyel doğrultma devrelerinde kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. Isolated Tab tasarımı, To-220-3 Full Pack paketinde yer almaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 15 A