SBR20U60CT-G
DIODE ARRAY SBR 60V 10A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
SBR20U60CT
SBR20U60CT-G Hakkında
SBR20U60CT-G, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda iki diyot içeren bu bileşen, 60V ters voltaj ve diyot başına 20A ortalama doğrultma akımı desteği sunmaktadır. 710mV ön voltaj düşüşü ile kaynaklar için düşük enerji kaybı sağlar. TO-220-3 paketinde monte edilen bu komponent, güç kaynakları, doğrultma devreleri ve invertör uygulamalarında kullanılmaktadır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, hızlı recovery özelliği ile standart uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 60 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 710 mV @ 20 A