SBR20U100CTFP-JT
DIODE ARRAY SCHOTTKY
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBR20U100CTFP
SBR20U100CTFP-JT Hakkında
SBR20U100CTFP-JT, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyot dizisidir. 1 pair common cathode konfigürasyonuyla tasarlanan bu bileşen, 100V DC reverse voltaj dayanımı ve diode başına 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab paketinde sunulan komponent, -65°C ile 175°C arasında işletilme sıcaklığında çalışabilir. Forward voltajı 10A'de maksimum 700mV olan diyot, 500µA ters akım özelliğini 100V'ta gösterir. Standard recovery karakteristiğine (>500ns) sahip bu diyot, güç kaynakları, adaptörler, solar inverterler ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır. Ürün üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 700 mV @ 10 A