SBR20U100CT-G
DIODE ARRAY SCHOTTKY
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
SBR20U100CT
SBR20U100CT-G Hakkında
SBR20U100CT-G, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier Schottky diyot array komponentdir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış olan bu bileşen, maksimum 100V ters gerilim ve diode başına 10A ortalama doğrultulmuş akım özelliğine sahiptir. 700mV forward voltaj ile düşük kayıp sağlayan bu diyot, güç kaynağı devrelerinde, AC/DC dönüştürücülerde ve doğrultucu uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. TO-220-3 paket türünde sunulan komponent, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Standard recovery özelliği ile 500ns den daha uzun recovery time ve 200mA den daha yüksek akım performansı gösterir. Şu anda discontinued (üretim dışı) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 700 mV @ 10 A