SBR20M45D1-13
DIODE SBR 45V 20A TO252
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
SBR20M45D1
SBR20M45D1-13 Hakkında
SBR20M45D1-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 45V/20A kapasiteli Super Barrier doğrultucu diyottur. TO-252 (DPak) yüzey montaj paketi ile sunulan bu komponent, 610 mV forward voltage ve 100 µA reverse leakage akımı özellikleri ile güç kaynağı devreleri, adaptör tasarımları ve doğrultucu uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kararlı performans gösterir. Standard recovery karakteristiği ile 200 mA ve üzeri akım değerlerinde 500 ns'den daha yüksek recovery süresi özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 45 V
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 610 mV @ 20 A