SBR20A45CTB-13-G
DIODE ARRAY SBR 45V 10A TO263
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
SBR20A45CTB
SBR20A45CTB-13-G Hakkında
SBR20A45CTB-13-G, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 45V maksimum ters gerilim ve diode başına 20A ortalama düzeltilmiş akım kapasitesine sahiptir. 600 mV maksimum ileri gerilim (20A'da) ile düşük enerji kaybı sağlar. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış olan bileşen, SMPS, AC/DC dönüştürücüleri, invertörler ve güç yönetim uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygun bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Super Barrier
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 20 A