SBR20A150CTFP
DIODE ARRAY SBR 150V 10A ITO220
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBR20A150C
SBR20A150CTFP Hakkında
SBR20A150CTFP, Diodes Incorporated tarafından üretilen Super Barrier diyot dizisidir. 1 çiftin ortak katot konfigürasyonunda sunulan bu bileşen, 150V ters gerilim ve 10A ortalama doğrultma akımı ile çalışır. Fast Recovery hızına sahip (≤500ns, >200mA) olan komponent, anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma işleminde kullanılır. TO-220-3 izole tab paketi ile sağlanan SBR20A150CTFP, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir ve maksimum 820mV ileri gerilime sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 150 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 10 A