SBR200-16JS
DIODE ARRAY SCHOTTKY 160V TO220
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
SBR200-16JS
SBR200-16JS Hakkında
SBR200-16JS, onsemi tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-220 kütüphanesinde sunulan bu bileşen, ortalama doğrultulmuş akımda 20A kapasitesi ile güç uygulamalarında kullanılır. 160V DC ters gerilim derecelendirilmesi sayesinde orta güç seviyesi doğrultucu ve korumalı devreler için uygundur. 850 mV tipik forward voltajı ve 500ns'den kıçık geri kazanım süresi ile anahtarlama uygulamalarında verimli çalışır. Schottky diyot teknolojisi düşük ön kapanma voltajı sağlayarak güç kaybını azaltır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Common cathode konfigürasyonu ile yapılandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 160 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220ML
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 160 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 10 A